GAGEV Mütevelli Heyeti Üyelerimiz için tıklayınız.

Ali YERLİKAYA

Ali YERLİKAYA

Gaziantep Valisi - Başkan Detaylar ve Özgeçmiş
Fatma ŞAHİN

Fatma ŞAHİN

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkanı - Başkan Vekili Detaylar ve Özgeçmiş
Ömer KÜSBEOĞLU

Ömer KÜSBEOĞLU

GESOB Başkanı - Sayman Detaylar ve Özgeçmiş
Adil Sani KONUKOĞLU

Adil Sani KONUKOĞLU

GSO Yönetim Kurulu Başkanı - Yönetim Kurulu Üyesi Detaylar ve Özgeçmiş
Abdulkadir ÇIKMAZ

Abdulkadir ÇIKMAZ

GAİB - Başkanı - Yönetim Kurulu Üyesi Detaylar ve Özgeçmiş
Mehmet ÇELENK

Mehmet ÇELENK

MÜSİAD Başkanı - Yönetim Kurulu Üyesi Detaylar ve Özgeçmiş
Mustafa TOPÇUOĞLU

Mustafa TOPÇUOĞLU

GSO MECLİS BAŞKANI - YÖNETİM KURULU ÜYESİ Detaylar ve Özgeçmiş
Mustafa ŞEN

Mustafa ŞEN

GAGEV Genel Sekreteri Detaylar ve Özgeçmiş
Ali YERLİKAYA

Ali YERLİKAYA

Gaziantep Valisi - Başkan

11.10.1968 tarihinde Konya’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini aynı şehirde tamamladıktan sonra, 1989 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi ‘Kamu Yönetimi’ bölümünden mezun oldu. 1990 yılında İçişleri Bakanlığı Kaymakam adaylığı görevine başladı. 1993 yılında Kayseri İli Felahiye İlçesi Kaymakamlığına atandı.Sırasıyla; Erzin (Hatay), Derebucak (Konya), Hilvan (Şanlıurfa) ve Sarıkaya (Yozgat) ilçelerinde Kaymakam olarak görev yaptı. 2003 yılında İçişleri Bakanlığı Hukuk Müşavirliğine atandı. 18 Ekim 2003 tarihinde Sağlık Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü görevine atandı.30.11.2007-17.05.2010 tarihleri arasında Şırnak Valisi, 24.05.2010-09.08.2012 tarihleri arasında Ağrı Valisi, 18.08.2012-03.03.2015 tarihleri arasında Tekirdağ Valisi olarak görev yaptı. 16.02.2015 tarih ve 2015/7295 sayılı Bakanlar Kurulu Kararnamesi ile Gaziantep Valiliği görevine atanan Yerlikaya, evli ve dört çocuk babasıdır.

Fatma ŞAHİN

Fatma ŞAHİN

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkanı - Başkan Vekili

Fatma Şahin, (20 Haziran 1966, Gaziantep, Türkiye), Türk siyasetçi, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı. Eski Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı. Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin ilk kadın bakanıdır. Evli ve 2 çocuk annesidir. Gaziantep’in ilk kadın milletvekilidir. İstanbul Teknik Üniversitesi Kimya-Metalurji Fakültesi Kimya Mühendisliği Bölümü’nü bitirdi. XXII., XXIII.ve XXIV. Dönem Gaziantep Milletvekilidir. Ayrıca Gaziantep ve bölgenin üst üste 2 dönem Milletvekilliği yapan ilk kadın Milletvekilidir. XXII. Dönem’de Türkiye-AB Karma Parlamento Komisyonu Üyeliği görevinde bulundu. AK Parti Kadın Kollarında bir dönem teşkilattan ve bir dönem de siyasi işlerden sorumlu genel başkan yardımcılığı görevlerinde bulundu. AK Parti’den Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’ne aday gösterilmiş ve seçilmiştir.

Ömer KÜSBEOĞLU

Ömer KÜSBEOĞLU

GESOB Başkanı - Sayman

1949 Gaziantep doğumlu, 2 erkek 2 kız 4 çocuk babasıyım. 1960-1963 yılları arası ilk ve orta öğretimden sonra marangoz mesleğine girerek 54 yıldan bu yana mesleğimi devam ettirmekteyim. 2002 tarihinden bu ana kadar halen Gaziantep Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanlığını görevim devam etmektedir.2010 yılında Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu Yönetim Kurulu Üyeliği görevine seçildim ve halen görevim devam etmektedir.2010-2012 yılları arasında Gaziantep AK PARTİ İl Yönetim Kurulu üyeliği yaptım. 2012 yılında yapılan Gaziantep AK PARTİ il kongresinde Gaziantep AK PARTİ İl Disiplin Kurulu görevlerinde bulunup yukarıdaki adı geçen görevlerim halen devam etmektedir.

Adil Sani KONUKOĞLU

Adil Sani KONUKOĞLU

GSO Yönetim Kurulu Başkanı - Yönetim Kurulu Üyesi

1961 yılında Gaziantep’te doğdu. 1980 yılında Gaziantep’te lise eğitimini, 1984’te ABD University of Denver’de İngilizce lisan eğitimini tamamladı. 1987 yılında Sanko Tekstil A.Ş. iplik tesislerinde çalışma hayatına başladı. 1992- 2006 yılları arasında SANKO Holding’de CFO görevini üstlendi. 2006 yılından beri SANKO Holding’e bağlı Okul, Hastane, Çimento – Beton ve İplik-Havlu grup başkanlıklarını sürdürüyor. Gaziantep Koleji Mezunları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı, Gaziantepspor Yönetim Kurulu Üyesi, Sankospor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı, Gaziantep Genç İşadamları Derneği Kurucu Başkanı, Güneydoğu Anadolu Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği Başkanı ve Gaziantep Tekstil Sanayi İşverenleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yaptı. Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanvekili olan Adil Sani Konukoğlu, halen Gaziantep Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı ile TOBB Sanayi Odaları Konseyi Üyeliği ve Strateji Geliştirme Yüksek Kurulu Üyeliği, Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti Başkan Vekili, Kudüs Tahkim Merkezi Yönetim Kurulu Üyeliği, Gaziantep Kent Konseyi Başkan Vekili, İpekyolu Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Üyeliği, B20 Türkiye İş Dünyası Liderleri Forumu Üyeliği, Gaziantep’i Geliştirme Vakfı Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini yürütmektedir. Evli ve üç çocuk babasıdır.

Abdulkadir ÇIKMAZ

Abdulkadir ÇIKMAZ

GAİB - Başkanı - Yönetim Kurulu Üyesi

1 Nisan 1954’de Gaziantep’te doğdu. Lise eğitimini Gaziantep İmam Hatip Lisesi’nde yatılı olarak tamamladı. Askerlik dönüşünde aile şirketi olan Kahraman Tarım Ürünleri’nde ihracat ve gümrük işlemleri ve devamında da satış ve pazarlama konularında çalıştı, ardından şirkete önce ortak sonra Yönetim Kurulu başkanı oldu. Kuru meyve ve kuruyemiş sektörlerinde Avrupa ve Ortadoğu’da saygın bir yer ve tanınırlığa erişti. Ayrıca Antep Fıstığı, Çam Fıstığı, Ceviz, Badem, Susam, Tahin ve Zeytinyağı alanlarında yatırımlar yapmış olup yenilik ve gelişmelere karşı oldukça açıktır. Uzun yıllar boyunca Gaziantep Ticaret Borsası Meclis Üyeliği, Gaziantep Ticaret Odası’nda Komisyon Üyeliği ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinde 20 yılı aşkın bir süre Genel Kurul delegeliği görevlerinde bulunmuştur.
1986 yılından bugüne kadar Güneydoğu Anadolu Kuru Meyve Ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Başkanı ve 2000 yılından bugüne de,Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri Başkanlar Kurulu Başkanlığı görevini sürdürmektedir.
İyi derecede Arapça bilmekte olup evli ve 4 çocuk babasıdır.

Mehmet ÇELENK

Mehmet ÇELENK

MÜSİAD Başkanı - Yönetim Kurulu Üyesi
Mustafa TOPÇUOĞLU

Mustafa TOPÇUOĞLU

GSO MECLİS BAŞKANI - YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Mustafa Topçuoğlu 29 Ekim 1961 yılında Gaziantep’in Kilis’te dünyaya geldi. İlkokul eğitimini Kilis’te tamamladıktan sonra babasının işi gereği Gaziantep’e gelerek orta ve lise eğitimini de Gaziantep’te yaptı. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Eğitim Fakültesini bitiren Mustafa Topçuoğlu iş yaşantısına 1983 yılında işe başladığı Gülsan Sentetik Dokuma A.Ş. başladı. Şirketin çeşitli kademelerinde görev yapan Mustafa Topçuoğlu, amcası Naci Topçuoğlu’nun vefatının ardından 2008 yılında Gülsan Holding Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine geldi. Halen bu görevini başarıyla sürdüren Mustafa Topçuoğluiİş yaşamına paralel olarak GAGİAD 3. Dönem yönetim kurulu başkanlığı görevini yapan Mustafa Topçuoğlu halen Türkiye Odalar Borsalar Birliği Sanayi Konseyi Başkan Yardımcısı ve GSO Meclis Başkanı görevlerini de yürütmektedir. Mustafa Topçuoğlu evli ve dört çocuk babasıdır.

Mustafa ŞEN

Mustafa ŞEN

GAGEV Genel Sekreteri

Gaziantep 1974 Doğumlu olan Mustafa ŞEN, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler biriminde 2004 yılında görev yapmıştır. 2005 Yılında Gaziantep Kent Konseyi İdari Sorumlusu olarak göreve başlamış olup, halen bu görevi sürdürmektedir.

GAGEV – Gaziantep’i Geliştirme Vakfı Genel Sekreteri olarak 2005 yılında görev almış olup, halen bu görevi sürdürmektedir.
Gaziantep Demokrasi Derneği’nde Yönetim Kurulu Üyesidir. Evli ve 2 kız babasıdır.

GAGEV: www.gagev.org.tr